Obchody Dni Mózgu

Dni mózgu - plakatDnia 20.03.15r. Nasi uczniowie (ze wszystkich klas) wezmą udział w obchodach Dni Mózgu, które odbędą się na Wydziale Biologii UG.

Dni Mózgu w Trójmieście to coroczna akcja mająca na celu popularyzację wiedzy o mózgu. Adresowane do wszystkich wykłady, warsztaty oraz pokazy laboratoryjne są doskonałą okazją na zgłębienie wiedzy o budowie i funkcjonowaniu mózgu, a także poznanie warsztatu pracy neurobiologów, neurochirurgów i psychologów.

Tegoroczne Dni Mózgu w Trójmieście odbędą się w dniach 20 – 21 marca na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Dni Mózgu w Trójmieście odbywają się w ramach Światowego Tygodnia Mózgu (Brain Awareness Week).

Udział Naszych uczniów w zajęciach w godz. 11:00-14:00
Opieka: p. Monika Kulesza-Cisiak, W. Lendzionowska, Ł. Męczykowski