Konkurs filmowy o tematyce: problemy społeczne

Komisja Kultury Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska organizuje konkurs filmowy o tematyce: problemy społeczne. Więcej informacji można znaleźć poniżej oraz na specjalnie utworzonym wydarzeniu na Facebooku.

ZASADY KONKURSU:
1. Tematyka filmu to „problemy społeczne”.
2. Film krótkometrażowy (do 10 min.)
3. Konkurs jest adresowany do wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Trójmieście,
4. Filmy wysyłamy na skrzynkę pocztową: mlodziezowaradakonkursy@wp.pl do 28 maja 2015 roku. Do zgłoszenia prosimy dołączyć informacje o osobach biorących udział w konkursie (imiona i nazwiska, a także role, które pełniły te osoby przy produkcji filmu).
5. 5 czerwca (w I LO Gdańsk) odbędzie się uroczysta gala, na którą są zaproszeni wszyscy uczestnicy. Spośród nadesłanych prac zostaną wyłonione i zaprezentowane najlepsze filmy, po projekcjach zostaną ogłoszone wyniki i rozdane nagrody.
6. Grupa filmowa może składać się z osób, które uczą się w różnych szkołach (liczba osób w zespole jest nieograniczona).

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie.

Konkurs_filmowy_Mlodziezowej_Rady_Miasta_Gdanska