NOWY SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2024

Dnia 12 września 2024 odbyła się już druga w historii ALO debata przedwyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego ALO. Udział w debacie wzięli reprezentanci wszystkich klas oraz kandydaci. Całość była transmitowana na żywo, we wszystkich salach. Uczniowie zadawali pytania naszym kandydatom.

Następnego dnia, tj. 13 września 2024 odbyły się wybory. Wszyscy uczniowie ALO mogli zagłosować na swoich faworytów.

W wyborach wzięło udział 128 uczniów. Oddano 126 głosów ważnych i 2 głosy nieważne. Wybrano nowy skład Samorządu Uczniowskiego.

Skład SU w roku szkolnym 2024/2025:

1. Iga Dołgoruki z 3c
  2. Jan Gibas z 2a
  3. Joanna Karczewska z 2c
  4. Emilia Kozłowska z 4a
  5. Zuzanna Mellentin z 3b
  6. Zofia Mercanti z 2b
  7. Dominika Tarnacka z 3c
  8. Wiktoria Zdzińska z 3c

Największą liczbę głosów otrzymała Emilia Kozłowska, tym samym uzyskując stanowisko Przewodniczącej SU. Zastępcą zostaje Iga Dołgoruki, z drugą największą liczbą głosów.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za udział i za zaangażowanie.

Wielkie gratulacje!