?Sztuczna inteligencja? Pana Wojciecha Mościbrodzkiego z Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w dniu 16 kwietnia 2012 r.

Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego ?Lingwista? mieli przyjemność gościć Pana Wojciecha Mościbrodzkiego z Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych który zaprezentował wykład pt. ?Sztuczna inteligencja?. Podczas wykładu uczniowie dowiedzieli się o metodach programowania, działaniu sieci neuronowych oraz algorytmach genetycznych. Spotkanie było bardzo owocne i spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy. Na koniec Pan Wojciech Mościbrodzki opowiedział o kulisach studiowania przedmiotów informatycznych w Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych oraz wyraził chęć kolejnej wizyty w naszej szkole.