?Własna firma na wyciągnięcie ręki?, czyli wizyta w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

starter19 kwietnia 2016 uczniowie klas I i II mogli poznać podstawy organizacji własnego biznesu biorąc udział w projekcie dotyczącym przedsiębiorczości, prowadzonym przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER ?Własna firma na wyciągnięcie ręki?.

W pierwszej części projektu przedstawiony został film o młodych przedsiębiorcach z Doliny Krzemowej i trudnościach czyhających na nich podczas ?rozkręcania? swojego biznesu.

Druga cześć, to wykład młodego przedsiębiorcy z Gdańska , w którym opowiadał on o tym co podczas rozwijania firmy sprawiło mu najwięcej kłopotów, a dzięki czemu odniósł sukces.

Cały projekt był bardzo interesujący i pozwolił uczniom spojrzeć bardziej praktycznie na zagadnienie prowadzenia własnej firmy.