Wręczenie dyplomu dla naszego nauczyciela

Dnia 2 października 2024 reprezentanci z klas 3 i 4 mieli zaszczyt uczestniczyć w Wydziałowej Inauguracji Roku Akademickiego 2024/2025 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

W trakcie uroczystości wręczono dyplomy, w tym dla naszego nauczyciela – dr. Bartosza Korintha, który ukończył doktorat. Przemówienia wygłosili JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotr Stepnowski, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych UG dr hab. Michał Harciarek oraz przewodniczący Samorządu Studentów WNS pan Piotr Patalas.

Uroczystość obejmowała także immatrykulację nowych studentów oraz wręczenie Nagród Rektora. Wydarzenie uświetnił występ chóru oraz wykład inauguracyjny wygłoszony przez prof. Andrzeja Rycharda.

Serdeczne gratulacje dla Pana Bartosza!